Uroczyste otwarcie boiska szkolnego

Dla tych, którzy pamiętają lekcje wychowania fizycznego w małej salce w suterenie, wydarzenie, jakim jest otwarcie boiska, było z pewnością wzruszające i pełne emocji. Dla naszej społeczności to nie jest tylko kolejny miejski projekt, a spełnienie marzeń. Tak, jak na salę gimnastyczną, tak i na boisko, czekaliśmy wiele lat. Zaangażowanie, oddanie sprawie i dążenie do celu, by spełnić marzenie towarzyszyło Dyrekcji Szkoły Pod Lasem, dzięki czemu 19 kwietnia z radością przecięta została wstęga nowego boiska i „klasy pod chmurką”. By uczcić to wydarzenie w towarzystwie Pani Prezydent Zabrza dr Małgorzaty Mańki-Szulik i przedstawicieli Urzędu Miejskiego, wielu naszych uczniów podzieliło się swoim talentem i sportowymi umiejętnościami.