Zajęcia dodatkowe


Zbiórki Harcerskie prowadzący dh. Karolina Bartoszewska, dh. Dominika Kozioł

W każdy wtorek o 17.00 zbierają się pasjonaci gier, zabaw, survivalu, biwakowania, obozowania i harcowania. Zapraszamy wszystkich od 4 klasy 🙂

obozy wakacyjne 2018 obozy wakacyjne 2018


Rolkiprowadząca p. Marta Prusinowska

W poniedziałki gratka dla miłośników ośmiu kółeczek! Doskonalimy naszą jazdę ale przede wszystkim dobrze się bawimy. Zapraszamy  od 14.30 do 15.30. Zapisy przyjmowane są w świetlicy.


Kółko krawieckie – prowadząca p. Adrianna Wojtynek

Kółko krawieckie nabiera rozpędu. Spotykamy się we wtorki i czwartki na szóstej lekcji. Do klas 4a i 5c dochodzą uczniowie innych klas- nawet tych młodszych. Zaczęliśmy nieśmiało od ściegów ręcznych, przez szycie na sucho, a obecnie szyjemy już na maszynie. Nasze ambicje rosną.
Maszyny mamy dzięki Pani Dyrektor, ale i ofiarności rodziców. Bardzo im dziękujemy.


Kółko geograficzne – prowadząca p. Iwona Gaweł

Kółko geograficzne w klasie VII – rozwijamy zainteresowania geografią, wspólnie tworzymy i odkrywamy! Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do poznawania Świata


Kółko biologiczne – prowadząca p. Ewa Pasternak

Kółko biologiczne dla klas V. Zajęcia odbywają się dla kl.Vb w poniedziałek, a dla Va i Va w piątek. Głównym celem tych spotkań jest kształtowanie wrażliwości na otaczający świat organizmów, szacunku wobec przyrody, jak również rozwijanie zainteresowań biologicznych. Na zajęciach pracujemy różnymi metodami,co widać na załączonych zdjęciach.