Niech nam żyje Szkoła Pod Lasem!

Niech nam żyje „Szkoła Pod Lasem”, której 90-te urodziny świętowaliśmy w zacnym gronie!                                                                                                   Mieliśmy zaszczy gościć Prezydent Miasta Zabrze – Panią Małgorzatę Mańkę-Szulik, Przewodniczącą Rady Miasta Zabrze – Panią Łucję Chrzęstek – Bar, Dyrektora Gliwickiej Delegatury Kuratorium Oświaty – Pana Jacka Tarkota, Dyrektora Biura Prezydenta Miasta Zabrze – Pana Jana Pawluch, Naczelniczkę Wydziału Oświaty UM – Panią Ewę Wolnica, Dyrektor SP1 w Zabrzu – Panią Beatę Nieć. Pięknymi gośćmi, najbliższymi naszemu sercu byli zawsze uśmiechnięci rodzice, dziadkowie, Absolwenci i MY dzieci, młodzież i dorośli.
„Dziś wdzięczność ku tobie czując, chcą ci złożyć dzięki,
niezbyt mocni w poezji, z pomocą piosenki.
Więc posłuchaj szkoło, nasza zacna matrono,
jak historię twej chwały zaśpiewa uczniów grono.”
– G.Bagińska

Dziękujemy wszystkim gościom, rodzicom, uczniom, absolwentom za wyjątkowy dzień. Był piękny, bo był z WAMI!<3
Relacja fotograficzna już wkrótce 🙂