Nasz udział w Międzyszkolnym Turnieju Matematyczno – Przyrodniczym

Miniony tydzień zakończył się niemałym sukcesem dla reprezentantów naszej szkoły.8 grudnia zespół uczniów z klasy 8a w składzie: Vlad Hryshko, Mikołaj Michalski i Wojciech Czyżewski wzięli udział w III edycji Międzyszkolnego Turnieju Matematyczno-Przyrodniczego „Wczujmy się
w klimat” organizowanego przez SP33 w Zabrzu pod patronatem naukowym Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
W jury zasiedli prof. Mariusz Rzętała, dr Maksymilian Solarski, mgr Łukasz Rogowski, mgr Agnieszka Krawczyk. Turniej był 3 -etapowy. I część to przedstawienie prezentacji multimedialnej, II część – quiz Kahoot sprawdzający znajomość treści przyrodniczych i cześć ostatnia – test matematyczny.Uczniowie przygotowani przez Panią mgr K. Rataj, pod opieką Pani E. Maciążek po II etapie zajmowali 2 miejsce, a finalnie zakończyli potyczki turniejowe na miejscu 4.Gratulujemy!!!!