Szkolna galeria

Bal Karnawałowy

Uczniowie naszej szkoły bawili się na Balu Karnawałowym. Po południu strażacy, księżniczki, pieski, kotki, policjanci, superbohaterowie i wiele,wiele innych postaci z klas I-IV brało udział w muzycznych grach i zabawach. Wieczorem parkiet rozgrzali uczniowie z klas V-VIII. Wszystko w blasku reflektorów i oprawy muzycznej profesjonalnego DJ-a.

Mistrzostwa Zabrza w Koszykówce

Nasza szkoła była gospodarzem rozgrywek miejskich w PK. Udział w grupie B wzięły udział: Szkoła Katolicka, SP nr 7 oraz Szkoła pod Lasem. Mamy w kieszeni dwa pewnie wygrane mecze i awans do półfinału turnieju z pierwszego miejsca. Wszystkim zawodnikom gratulujemy prawdziwej sportowej postawy. Brawo!!

Warsztaty Świąteczne

Świetlica szkolna zorganizowała Warsztaty Świąteczne dla chętnych dzieci i rodziców. Przy herbacie i pysznym ciastku uczniowie, rodzice i harcerze z naszej szkoły tworzyli piękne kompozycje.
Dziękujemy za miły czas!

Śniadanie daje moc!

Zdjęcia ze wspólnego śniadania podczas akcji „Śniadanie daje moc! UWAGA! Oglądasz na własną odpowiedzialność. Po zobaczeniu człowiek staje się okrrrrrropnie głodny 😉

Akademia 11 Listopada

9.11 odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 Lat Odzyskania Niepodległości. Było pięknie, rodzinnie i patriotycznie. Do występu oprócz aktorów z 7a, zaangażowane były całe klasy siedzące na widowni. Dziękujemy Pani Krystynie Kęsy za piękne emocje!

Wyjazd do Lwowa

W ramach projektu „Niepodległa” grupa ósmoklasistów wraz z nauczycielami gościła we Lwowie. Zaprosili nas młodzi Lwowiacy ze stowarzyszenia Granit. Rozmawialiśmy o wspólnej historii i rozumieniu Niepodległości przez pokolenie Y z Polski i z Ukrainy. A do tego towarzyszyło nam zwiedzanie, smakowanie (czekolada!), śpiewanie, gry i nauka…. ukraińskiego i polskiego:)

Gramy z WOŚP 2016

Uczniowie naszej Szkoły podczas kolejnego wspólnego Grania dla WOŚP

Spotkanie świąteczne

Spotkanie świąteczne.

Maraton pisania listów

Spotkanie z pisarzem

Spotkanie z autorem książek dla dzieci, Panem Waldemarem Cichoń.