Zajęcia z druku 3D prowadząca p. Adrianna Wojtynek

W piątki o 7:15 zapraszamy na zajęcia z druku 3D. Uczęszczają na nie uczniowie ze wszystkich poziomów. Projektują z pomocą oprogramowania, ale czasem pozwalamy sobie na druk gotowego projektu. Wykorzystujemy drukarkę znajdującą się w sali 33 oraz tablety z sali 24, a czasem komputery w pracowni. Uczniowie klas 6b i 8c uczestniczą w innowacji- stosują druk 3d w pracy z lekturą na języku polskim. Nasze cotygodniowe poczynania można śledzić na Facebooku szkoły.

Kółko Dziennikarskie „Pszczółka” – prowadząca p. Krystyna Kęsy

We wtorki o godzinie 13:40 w sali nr 48 zbiera się redakcja kółka dziennikarskiego. Redaktorzy i dziennikarze zbierają materiały, ciekawostki z życia szkoły, żeby wydać kolejny numer szkolnej gazety. Więcej w zakładce „Kółko dziennikarskie” w strefie ucznia.