Projekt „Wiele potrzeb – jeden cel”

Podsumowaliśmy Projekt ” Wiele potrzeb – jeden cel” – nasza 10 osobowa Ekipa + Nauczyciele miała okazję odwiedzić naszą piękną, odrestaurowaną Wieżę Ciśnień. Stoisko naszej szkoły mówiło samo za siebie. My po prostu jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy z Zabrza!

Dzięki przystopięniu do projektu „Wiele potrzeb – jeden cel”, możemy teraz cieszyć się nową pracownią. Jest piękna, fukncjonalna, wspaniała! W takiej sali, aż chce się uczyć! Dziękujemy! 🙂

Matematyka? Proszę bardzo! Lubimy 🙂

Żywioły na geografii czyli odkrywamy Tajemnice Ziemi⚡️🌏☀️🔥nasze prace w projekcie „Wiele potrzeb – jeden cel”

„Wiele potrzeb – jeden cel” to warsztaty w szkole, ale też….. wycieczki!:). W Krasiejowie było 39 uczestników. Część już od roku poskramia 4 żywioły WODĘ, OGIEŃ, POWIETRZE I ZIEMIĘ. Część dopiero zaczyna projektową przygodę. Na pytanie „jak było?” padło „SUUUUPER!”. Jako dowód zamieszczamy zdjęcia:)

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze, techniki efektywnego uczenia się, warsztaty, wyposażenie sal. A to wszystko… w naszej szkole! Dzięki przystąpieniu do projektu „Wiele potrzeb – jeden cel”. Działamy, uczymy się, bawimy – jest super!