Ogólnopolski Tydzień Kariery

Uwaga! W imieniu organizatorów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020 w Zabrzu informujmy, że w związku z pandemią wirusa COVID-19, zostały przesunięte terminy zakończenia konkursów zawodoznawczych. Nowy termin to 11 grudnia 2020 roku.
Konkurs Zawodowe potyczki (tylko dla klas III) zostaje przesunięty na wiosnę 2021 roku.
——————————————————————————————————————–
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursach z zakresu zawodoznawstwa i przedsiębiorczości. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody:

1. Konkurs plastyczny„Kto uważnie słucha porad, ten doskonale wybiera , jak będzie wyglądała  jego zawodowa kariera”

Adresaci: Dzieci w wieku 5-9 lat (przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III szkoły podstawowej)

Regulamin konkursu do pobrania: konkurs plastyczny

1. Konkurs plastyczny pod hasłem: Zawodowe karykatury

Adresaci: Uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Regulamin konkursu do pobrania: Konkurs plastyczny – karykatury

1. Konkurs literacki pod hasłem: „Wybieram odlotowo! Reklama wymarzonego zawodu”

Regulamin konkursu do pobrania: Wybieram odlotowo – reklama

Adresaci: Uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych

1. Konkurs literacki pod hasłem: Wybieram odlotowo! Przyszłość to miejsce, w którym zamierzam spędzić resztę mojego życia.

Adresaci: Uczniowie klas VII – VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Regulamin konkursu do pobrania: Wybieram odlotowo – przyszłość

1. Konkurs fotograficzny pt. :„Świat zawodów, wczoraj – dzisiaj – jutro”

Adresaci: Uczniowie szkół podstawowych i  ponadpodstawowych